KONST / Litografier / Grafiskt blad 14177013
nr 1417 7013
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Fullmåne". Signerad, numrerad 2/100. Bildmått: 18x25cm, yttermått inklusive ram: 31x38 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:29:46
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)